INFRAROOD SAUNA 145 URBAN RED CEDAR OUTLETMODEL
- OUTLETMODEL - OP=OP
- Infrarood sauna
- Aantal personen: 2-pers. infrarood sauna
- Buitenafmeting: 145 cm B * 105 cm D * 190 cm H
- Afmeting grootste paneel: 190 cm H * 145 cm B * 5 cm D
- Vermogen: 2500 Watt
- Stralers: 6* Infraheat™ intense straler
- Stralers: 2* Infraheat™ carbon straler
- Canadees Red Cedar
- GRATIS LEVERING IN NEDERLAND EN BELGIE (can not send to UK or FRANCE)!
Regular Price
£2,991.55
Special Price
£2,754.05
In stock


| Wood type | White Ceder |
|---|---|
| On display in showroom: | SuperSauna Noord Brabant (NL) |
| Sauna type | Therapeutic infrared sauna |
| Therapeutische werking | Yes |
| Detox-functie | No |
| Digital control panel | Yes |
| Number of persons | 1, 2 |
| Width | 125 cm (138cm incl lichtrand) |
| total depth | 125 cm (138cm incl lichtrand) |
| Max height | 190 cm |
| Hauteur de montage | 200 cm |
| Size of largest panel | 125 x 180 x 6 cm & 138 x 138 x 6 cm |
| Power | Watt |
| Ordinary socket | Yes |
| Infraheat™ intense heater | 4 Infraheat™ Intense |
| Infraheat™ carbon heater | 2 Infraheat™ Carbon |
| Infraheat™ full-spectrum heater | Optioneel (meerprijs) |
| Radiateur à pied Infraheat™ | Optioneel (meerprijs) |
| Bench spotlight / calf spotlight separately switchable | Yes |
| Audio system | Ja - Radio, Bluetooth en USB |
| Aromatherapy | Yes |
| Aroma plate | Yes |
| Colour therapy | Aktie nu: Ja, Ultra Bright LED Kleurentherapie 16 kleuren |
| Double-walled | Yes |
| Material inside | White Ceder |
| outer material | White Ceder |
| Exterior colour | White Ceder |
| including temporary action package worth €399 | Yes |
| Front and back | Achterwand 2x 125*180*6 cm + aparte ronde deurelement |
| Sidewalls | 2x 80*180*6 cm |
| Roof and floor | Bodem 125*125*6 cm & Dak 138 x 138 x 6 cm |
| & other small parts | (Kuitstraler, bank, ruggensteunen) |
| Cardboard 1: | 182*90*29 cm Brutto 55 kg / Netto 48 kg |
| Cardboard 2: | 182*129*22 cm Brutto 51 kg / Netto 44 kg |
| Cardboard 3: | 142*144*31 cm Brutto 70 kg / Netto 65 kg |






